حرکات ورزشی برای چاق شدن تمام اعضای بدن صورت می گیرد. با حرکات اصلاحی و تمرینی می توان صورت, دست ها و پاها را فرم بهتری داد. در این مطلب با حرکاتی که در منزل نیز قابل انجام است آشنا می شوید. این حرکات برای چاق شدن پاها و صورت کاربرد دارد.

حرکات ورزشی برای چاق شدن پاها

همانطور که گفته شد حرکات ورزشی برای چاق شدن تمام اعضای بدن انجام می شود. در ادامه این مطلب حرکاتی را در چهار مرحله آوردیم که برای چاق شدن پاها و بزرگ کردن باسن صورت می گیرد.

حرکت اول

ابتدا روی یک صندلی به حالت صاف بنشینید. پاشنه پایتان را روی زمین بگذارید و انگشتانش را به سمت بالا بکشید, در این حالت ۱۰ ثانیه بمانید. این حرکت را می توانید ۱۵ بار در طی روز انجام دهید.

افزایش حجم پاها

حرکت دوم

روی صندلی صاف بنشینید, یکی از پاهایتان را به سمت جلو و پای دیگر را به سمت داخل کشیده و با دست نگاه دارید. انگشتان هر دو پا باید در این حالت به سمت بیرون باشد. این حرکت را می توانید ۵ بار در روز انجام دهید.

حرکت سوم

در این حالت نیز روی صندلی به صورت صاف بنشینید. پاها را به هم بچسبانید, چند دقیقه در این حالت بمانید و بعد از چند ثانیه استراحت دوباره حرکت را تکرار کنید.

حرکت چهارم

آخرین حرکت ورزشی برای چاق شدن این است که روی صندلی به حالت صاف بنشینید, سپس یکی از پاها را به سمت بالا آورده و پای دیگر را ثابت روی زمین نگه دارید. این حرکت را ۱۰ بار در روز انجام دهید.

گفتنی است که حرکات ورزشی برای چاق شدن را نباید به صورت متداوم انجام داد زیرا روند حجیم شدن بدن را با اشکال مواجه می کند. بنابراین توصیه می شود که روزهایی برای استراحت نیز در نظر گرفته شود.

چاق شدن پاها

چاق شدن صورت با ورزش

صورت لاغر ممکن است در بعضی افراد باعث کم شدن میزان زیبایی آنان شود و یا عده ای بر حسب سلیقه صورت لاغر را نپسندیده و در صدد چاق شدن صورتشان باشند. این حرکات علاوه بر فرم مناسبی که به صورت می دهد, از چین و چروک و پیری زود رس نیز جلوگیری می کند.

لپ یا گونه بخش ماهیچه ای صورت است که سطح زیادی دارد به همین خاطر حجیم شدن آنها به چاق شدن صورت کمک می کند. برای اینکار می توانید تمرینهایی که در ادامه گفته می شود را انجام دهید.

حرکت اول

یکی از ساده ترین حرکات ماساژ لپ هاست. ابتدا دو انگشت وسطی و اشاره را روی لپ ها قرار داده و به صورت آهسته به شکل دایره وار روی ماهیچه ها حرکت و ماساژ دهید. این تمرین به تحریک شدن ماهیچه ها و افزایش حجم آنها کمک می کند.

ماساژ لپ ها

حرکت دوم

ابتدا یکی از انگشتان دستتان را درون دهان ببرید, با لبهایتان به انگشت فشار وارد کرده و تا ۵ ثانیه انگشتانتان را بمکید. این حرکت را می توانید ۱۵ بار در روز انجام دهید. با این تمرین ماهیچه های لپ قوی تر شده و خون رسانی به آن افزایش پیدا می کند.

حرکت سوم

این تمرین برای لبها انجام می گیرد. ابتدا لبهایتان را جمع و غنچه کنید و در همان حالت بدون اینکه لبها باز شوند, لبخند بزنید. دقت کنید که در این حالت دندانهایتان مشخص نشود و لبها کاملا بسته باشد. این حرکت را در روز ۱۵ بار انجام دهید.

حرکات ورزشی برای چاق شدنامیدواریم بتوانید از حرکات و تمرینات ورزشی برای چاق شدن صورت و پاها به خوبی بهره ببرید. فراموش نکنید بهتر روش برای تغییر در اندام و زیبایی بیشتر بدن انجام حرکات ورزشی علمی و منظم است.

The post حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت و پاها appeared first on آرگا.

نمایش مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر توسط مدیر
مطالب بیشتر در تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را مطالعه کنید

چگونه با لاک قرمز ناخن های زیباتری داشته باشیم؟

مدل طراحی ناخن لاک قرمز را در این بخش ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه ش…